Imprezy, wydarzenia społeczne Post reklamy w Imprezy, wydarzenia

Warsztaty językowe AIESEC University - 219 zł

Data opublikowania: 26-04-2016 12:51:56 | Imię i nazwisko: AIESEC Poznań | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań |

Już za kilkanaście dni poznański oddział międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC będzie gościć 2 praktykantów z Kanady – Clarę i Simona, którzy poprowadzą jedyne w swoim rodzaju warsztaty z języka angielskiego!

AIESEC University to zajęcia stworzone z myślą o młodych ludziach, którzy kierując się chęcią rozwoju szukają jak najatrakcyjniejszych sposobów na naukę. Warsztaty, które prowadzone przez lektorów z różnych zakątków świata, mają uczyć poprzez zabawę i rozrywkę w formie dostosowanej do Waszych potrzeb. Tutaj nie skupiamy się na regułkach i odmianach, ale na żywym, mówionym języku, który ćwiczymy przez 6 tygodni nauki.

Nasza bogata oferta językowa daje możliwość rozwoju ciekawego hobby, jak również lepszego poznania kultury innych krajów. To perspektywa udanych i ciekawych podróży oraz nawiązania nowych międzynarodowych znajomości. Nasze kursy stanowią świetne przygotowanie przed wyjazdem za granicę na wakacje, praktykę zagraniczną czy też stypendium Erasmusa.

Start: 9 maja 2016
Finał: 17 czerwca 2016
Czas trwania: 6 tygodni
Forma: Zajęcia grupowe (max.12 osób) 2 x w tygodniu po 1,5h
Cena: 219 PLN (20% zniżki dla członków AIESEC)
Miejsce: Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, ul. Głogowska 26

Grafik i link do zapisów na stronie internetowej:www.aiesec.pl/poznan/aiesec-universityKontakt AIESEC Poznań: Warsztaty językowe AIESEC University

*

*

*Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem