Zostań Opiekunem osób starszych - dołącz do nas!

Data opublikowania: 24-08-2015 10:47:50 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: świętokrzyskie |

Angel
Care oferuje legalną prace tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą w
Niemczech. Poszukujemy Pań i Panów. Zaufały nam już setki osób, które dzięki
nam podjęły pracę w prywatnym domu osoby starszej. Przez ostatnie lata
zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, która dziś wykorzystujemy
podczas współpracy z niemieckimi partnerami. Dysponujemy ofertami z całych
Niemiec.

ZADANIA OPIEKUNKI

- sprawowanie opieki nad osobą
starszą (nadzór osoby starszej przy codziennych czynnościach

oraz nadzór przyjmowanych leków)

- pomoc w codziennych
czynnościach (tj. ubieranie się, jedzenie, higiena osobista)

- prowadzenie
gospodarstwa domowego (sprzątanie, pranie, gotowanie, prasowanie, zakupy)

- dotrzymywanie towarzystwa
(spacery, rozmowy, gry planszowe itp.)

WYMAGANIA:

- wiek opiekuna powyżej
25 roku życia

- komunikatywna znajomość
języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece

- mile widziane prawo
jazdy kat. B

- pogodne usposobienie
oraz chęć pomagania innym

OFERUJEMY:

- oferty dopasowana do
opiekunki i znajomości języka niemieckiego

- legalną pracę

- ubezpieczenie podczas
pobytu w Niemczech, ubezpieczenie ZUS

- zwrot kosztów podróży
oraz pomoc w zorganizowaniu wyjazdu

- bezpłatne
zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy

- kontakt z
polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- możliwość stałej
współpracy

- atrakcyjne, terminowe wynagrodzenia

- bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy

- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu

Tel: +48 733 388 300 lub +48 52 370 53 49

wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Kontakt Justyna: Zostań Opiekunem osób starszych - dołącz do nas!

Telefon: 48 733 388 300