Stolarz

Data opublikowania: 09-09-2015 01:25:27 | Imię i nazwisko: Rekrutacja Meeritt | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Leicester UK |

Miejsce pracy: Leicester

Region: Wielka Brytania

Opis stanowiska:

Poszukujemy stolarzy z doświadczeniem w produkcji mebli, w tym mebli sklepowych. Praca wymaga umiejętności pracy z różnymi materiałami od drewna, przez mdf itd. Nocna lub dzienna zmiana.

Wymagania:

Wymagane doświadczenie w produkcji mebli o bardzo wysokim standardzie oraz doświadczenie w obsłudze wszystkich maszyn stolarskich w tym cnc oraz ręcznych narzędzi. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana ale będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Dobre warunki pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym zespole. Wynagrodzenie od ?8.00 do ?12.00 w zależności od doświadczenia i znajomości angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres marek@meeritt.pl

Kontakt Rekrutacja Meeritt: Stolarz