Specjalista ds.Hr

Data opublikowania: 07-07-2015 16:34:02 | Imię i nazwisko: Krzysztof | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań |

Agencja ochrony Impuls Security Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Opis stanowiska:
  • Koordynowanie pracy całego Działu Rekrutacji
  • Rekrutacja i selekcja pracowników niskiego i średniego szczebla
  • Planowanie kampanii rekrutacyjnej zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Tworzenie narzędzi polityki personalnej
  • Współpraca z instytucjami rynku pracy
  • Prace administracyjne w dziale
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe(preferowane psychologia, ZZL, ekonomia, socjologia)
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
  • Mile widziana znajomość systemu ocen pracowniczych
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt Krzysztof: Specjalista ds.Hr

Telefon: 500307402