Spawacz MAG - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 14-03-2016 11:18:56 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Niemcy – Mühlacker

Zakres obowiązków:

- składanie oraz spawanie metodą MAG cienkich blach według rysunku technicznego

- przycinanie profil, szlifowanie, wiercenie

Wymagania:

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie na w/w stanowisku

- uprawnienia MAG

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: MAG/DE/2016

Kontakt Euro Labora: Spawacz MAG - niemieckie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056