Rzeźnik, Niemcy

Data opublikowania: 12-09-2015 18:46:50 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Stuttgart |

Agencja zatrudnienia
Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje
pracę w Niemczech dla rzeźników.

Zakres obowiązków: obsługa
maszyn do przetwórstwa mięsa.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe;

- komunikatywna znajomość
języka niemieckiego.

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich
warunkach);

- stawka 10
euro brutto/h;

- dieta 40 euro
netto za każdy dzień pracy;

zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika, koszt
kwatery od 12,50 do maksymalnie 20 euro dziennie (w zależności od miejscowości,
w której jest kwatera);

- pełne
niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

długoterminowy kontrakt.

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory
600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Rzeźnik, Niemcy

Telefon: 609 408 544