Rekruter, Niemcy

Data opublikowania: 06-08-2015 12:46:38 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Heilbad Heiligenstadt |

Niemiecka agencja pracy
tymczasowej poszukuje pracownika wewnętrznego na stanowisko rekrutera-dysponenta
personalnego. Lokalizacja: Heilbad Heiligenstadt, Turyngia, środkowe Niemcy.

Zakres obowiązków:

- rekrutacja polskich pracowników dla niemieckich firm;

- organizacja kwater
pracowniczych;

- bieżąca współpraca z niemieckimi
klientami agencji.

Wymagania:

- dobra znajomość języka
niemieckiego;

- umiejętność obsługi
komputera.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o
pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);

- samodzielne
stanowisko pracy;

- wynagrodzenie
na początek 1800 euro brutto/m-c;

- szkolenia oraz duże możliwości rozwoju zawodowego;

- pełne niemieckie
ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV prosimy nadsyłać na
email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Rekruter, Niemcy

Telefon: 609 408 544