Pracownik produkcji, Niemcy

Data opublikowania: 29-09-2015 19:41:33 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Erfurt |

Zatrudnienie w Niemczech w dużym międzynarodowym koncernie,
produkującym gumowe przewody do podzespołów samochodowych. Lokalizacja: Erfurt,
środkowe Niemcy.

Zakres obowiązków: praca przy produkcji oraz pakowaniu
wyrobów.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

- własne auto.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
(praca na niemieckich warunkach);

- wynagrodzenie początkowe 8.20 euro brutto/h, w trakcie
pracy stawka wzrasta do 9.12 euro brutto/h;

- 70 euro netto tygodniowo w ramach przejazdówki/Fahrgeld;

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;

- pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV prosimy nadsyłać na
email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Pracownik produkcji, Niemcy

Telefon: 609 408 544