Pracownik produkcji, Niemcy

Data opublikowania: 19-07-2015 14:22:08 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Benshausen |

Zatrudnienie w Niemczech
dla pracowników produkcji. Praca w dużej firmie produkującej gumowe przewody do
podzespołów samochodowych. Lokalizacja: Benshausen, Turyngia, środkowe Niemcy. Praca
3-zmianowa. Zatrudnienie również dla par.

Zakres obowiązków:

- wizualna kontrola jakości
gumowych i plastikowych wyrobów;

- pakowanie wyrobów.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość
języka niemieckiego;

- własny samochód.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o
pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);

- kontrakt długoterminowy;

- stawka
początkowa 8,20 euro brutto/h, od 5. m-ca pracy 8,41 euro brutto/h, od 6. m-ca 8,65 euro brutto/h, od 8. m-ca 8,88 euro brutto/h, od
10. m-ca 9,12
euro brutto/h;

- dieta
70 euro netto tygodniowo;

wynagrodzenie płatne miesięcznie, przesyłane na konto pracownika;

- wymiar czasu pracy: 37,5-40
godzin tygodniowo;

- pełne niemieckie
ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- zakwaterowanie zorganizowane
i opłacone przez pracodawcę, kwatera jest usytuowana w odległości ok. 5 km od
zakładu pracy.

CV prosimy nadsyłać na
email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Pracownik produkcji, Niemcy

Telefon: 609 408 544