Pracownik biurowy/Koordynator pracowników (Spotkanie z pracodawcą 7 października w Gliwicach)

Data opublikowania: 23-09-2015 19:20:09 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Zakres obowiązków:

- tłumaczenie dokumentów

- pomoc przy tłumaczeniu rozmów

- koordynacja pracowników

Wymagania:

- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu filologicznym

- biegła znajomość języka niemieckiego

- doświadczenia na w/w stanowisku

- możliwość przyjazdu na spotkanie z pracodawcą 7 października w Gliwicach

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- dodatki branżowe

- pełen pakiet socjalny

- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy logistyka@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny BIURO/INGOL/2015

Kontakt Euro Labora: Pracownik biurowy/Koordynator pracowników (Spotkanie z pracodawcą 7 października w Gliwicach)