Pomocnik ślusarza (Spotkanie z pracodawcą 23 września w Gliwicach)

Data opublikowania: 04-09-2015 21:35:24 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy-Ingolstadt

Zakres obowiązków:

- montaż części maszyn

- praca wg planu

- stałe i okresowe przeglądy stanu technicznego maszyn

- obróbka metalu

Wymagania:

- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu ślusarz/mechanik

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenia na w/w stanowisku

- możliwość przyjazdu na spotkanie z pracodawcą 23 września w Gliwicach

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- dodatki branżowe

- pełen pakiet socjalny

- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy logistyka@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny POMS/INGOL/2015

Kontakt Euro Labora: Pomocnik ślusarza (Spotkanie z pracodawcą 23 września w Gliwicach)

Telefon: 324172056