Pomocnik budowlany

Data opublikowania: 28-07-2015 10:46:36 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz |

Firma EURO LABORA (nr certyfikatu 7061) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:

- proste prace budowlane

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- austriackie warunki zatrudnienia

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PB/AT/2015

Kontakt Euro Labora: Pomocnik budowlany

Telefon: 324172056