Polecana oferta - opiekunka dla Pani Liselotte

Data opublikowania: 24-08-2015 10:40:54 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: opolskie | Miejsce: Opole |

ANGEL CARE 24 jest
prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz
potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w
Niemczech. ANGEL
CARE 24
to sprawdzone oferty
pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki
zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEGO:

Poszukujemy
Opiekunki dla 85-letniej Pani Liselotty, która mierzy 160 cm wzrostu i waży ok.
50 kg. Podopieczna posiada Pflegestufe I, cierpi na początkującą demencję,
początkującego Alzheimera, częściową
inkontynencję oraz ma trudności z poruszaniem się (używa rollatora).
Podopieczna ma lekkie trudności z mową oraz ze słuchem (nosi aparat słuchowy).

Rozpoczęcie pracy: 28.08.2015

Miejsce: okolice Stuttgartu

ZADANIA:

- pomoc przy
przemieszczaniu się

higienie

- pomoc w zmianie materiałów
inkontynencyjnych

ubieraniu i rozbieraniu podopiecznej

- wsparcie przy
czynnościach dnia codziennego

- przygotowanie i
podawanie
posiłków

- organizacja czasu
dla podopiecznego, spacery

- prowadzenie
gospodarstwa domowego

WYMAGANIA:

- dobra bądź
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w
opiece nad osobami starszymi

- miłe usposobienie
oraz cierpliwość

- osoby niepalące

OFERUJEMY:

- legalną i pewną pracę w Niemczech

- atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone składki ZUS

- ubezpieczenie

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- pomoc w organizacji wyjazdu i zwrot kosztów podróży

- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu
ANGEL CARE 24

- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu

- Tel: +48 52 370
53 49
lub +48 733 388 300

- wyślij SMSa o treści „OPIEKA”
na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Kontakt Justyna: Polecana oferta - opiekunka dla Pani Liselotte

Telefon: 733 388 300