Pakowaczka/Pakowacz - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 17-04-2016 20:55:17 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pakowaczka/Pakowacz

Miejsce pracy: Niemcy – Buggingen

Zakres obowiązków:

- proste prace w magazynie wysyłkowym

- kompletowanie i pakowanie zamówień

- pakowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

- nastawienie na realizację powierzonych zadań

- dyspozycyjność na dłuższy pobyt

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Do aplikacji na to stanowisko niezbędne jest zdjęcie całej sylwetki na jednolitym tle (zdjęcia z wakacji lub w plenerze nie nadają się do wykorzystania); zdjęcie stanowi integralną część profilu, na podstawie którego podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu, prosimy zatem podejść do tematu poważnie i wystrzegać się „minek”, „buziaczków”, okularów przeciwsłonecznych, rąk w kieszeni itp.

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: PAK/DE/2016

Kontakt Euro Labora: Pakowaczka/Pakowacz - niemieckie warunki zatrudnienia

Telefon: 322703184