Opiekun/Opiekunka osób starszych, Niemcy

Data opublikowania: 26-10-2015 18:23:19 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Duingen |

Zatrudnienie w Niemczech dla
opiekunek i opiekunów osób starszych. Praca w domu seniora. Lokalizacja: Duingen,
Dolna Saksonia/Niedersachsen.

Zakres obowiązków:

- opieka pielęgnacyjna;

- udzielanie pomocy przy
codziennych czynnościach;

- wsparcie przy
rehabilitacji;

- dbałość o wypełnianie
zaleceń lekarskich.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy
opiekuna osób starszych;

- znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o
pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);

- stawka 9,50 euro
brutto/h;

- dieta 40 euro netto za
każdy przepracowany dzień;

- na początku 30 godzin
tygodniowo, później możliwy jest pełen wymiar czasu pracy;

- zakwaterowanie
zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika, koszt kwatery 15-20
euro dziennie;

- pełne niemieckie
ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV prosimy nadsyłać na
email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Opiekun/Opiekunka osób starszych, Niemcy

Telefon: 609 408 544