Opiekunka dla Pary, dobra znajomość języka wymagana

Data opublikowania: 28-12-2015 08:46:55 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Bydgoszcz |

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą,
świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy.
Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.

ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo,
gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy
różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy opiekunki do małżeństwa, mieszkającego w
małym miasteczku NAILA w
powiecie HOF W BAWARII.

Termin rozpoczęcia pracy: OD POCZĄTKU STYCZNIA

PROFIL PODOPIECZNYCH:

Pani Brunhilda jest 76-latką, która od wielu lat choruje na
depresję i z tego powodu jest pod opieką terapeuty. Przyjmuje również leki
nasenne, lecz nadal zdarza jej się wstawać w nocy.

Pan Arnold jest w wieku 88 lat. Cierpi na początkującą
demencję i w związku z tym potrzebuje przewidywalnej struktury dnia. Jest także
cukrzykiem, ma wypryski na całym ciele i problemy ze słuchem.

Oboje małżonkowie są mobilni i nie mają problemów z
nietrzymaniem moczu.

Mieszkają w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji
osobne mieszkanko na poddaszu wraz z dostępem do Internetu oraz 2-3 h czasu
wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:

- pomoc w
codziennej higienie;

- pomoc w zmienianiu odzieży;

- prowadzenie gospodarstwa
domowego (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie itd.);

- zapewnienie podopiecznemu
powtarzalnej struktury dnia, a jego żonie wsparcia.

WYMAGANIA:

- znajomość języka niemieckiego w
stopniu dobrym/komunikatywnym;

- ukończony 25. r.ż.;

- doświadczenie w opiece nad
osobami z demencją/depresją;

- odpowiedzialność, cierpliwość,
pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

- prawo jazdy kat. B;

- gotowość do wyjazdu na co
najmniej 2 m-ce

Zapewnimy Ci bezpłatny przejazd
wraz ze zwrotem kosztów podróży, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie
oraz odprowadzenie składek ZUS, opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz
KONKURENCYJNE, TERMINOWE WYNAGRODZENIE

Na aplikacje czekamy pod numerem: +48 733 388 300 i adresem
e-mailowym: justyna.szmelter@angelcare24.eu, możesz również wysłać SMS o treści OPIEKA na nr
+48 733 388 300, na pewno oddzwonimy.

Kontakt Justyna: Opiekunka dla Pary, dobra znajomość języka wymagana

Telefon: 733388300