Opiekunka dla Pani z zaburzeniami lękowymi

Data opublikowania: 28-12-2015 08:45:13 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Bydgoszcz |

ANGEL CARE 24
jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi
oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób
starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty
pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki
zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy opiekunki do podopiecznej w dobrym
stanie zdrowia, mieszkającej w WUNSIEDEL,
w Bawarii.

Termin rozpoczęcia pracy: OD STYCZNIA

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Podopieczna jest 49-letnią panią, cierpiącą na stany lękowe.
Podopieczna odczuwa strach np. przed opuszczeniem domu, przed pozostaniem w nim
sama, dostaje napadów paniki np. na widok krwi). Podopieczna potrafi być bardzo
zdecydowana, trzeba być stanowczym i wydawać jej jasne polecenia. Po śmierci
Rodziców potrzebuje kogoś, kto dotrzyma jej towarzystwa oraz będzie ją
motywować do opuszczania domu i uczestniczeniu w codziennych czynnościach.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla
opiekunki przeznaczono osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, telewizorem
oraz własną łazienką. Ma ona również dostęp do Internetu. W standardzie również
2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:

• pomoc w utrzymaniu higieny
osobistej;

• wspieranie i motywacja Podopiecznej

• prowadzenie gospodarstwa domowego oraz
angażowanie w nie Podopiecznej

• towarzyszenie podczas wizyt u
lekarza.

WYMAGANIA:

- komunikatywna
znajomość języka niemieckiego

- gotowość
do pracy przez 2-3 miesiące

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- miłe
usposobienie oraz cierpliwość

ZAPEWNIAMY:

legalną i
pewną pracę w Niemczech;ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki
ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie; bezpłatne zakwaterowanie oraz
wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży; opiekę
polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej
współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE
ZGŁOSZENIE!

- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu

- Tel: +48 733 388
300

- wyślij SMSa o
treści „OPIEKA”
na 733 388 300 -
ODDZWONIMY!

Kontakt Justyna: Opiekunka dla Pani z zaburzeniami lękowymi

Telefon: 733388300