Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Data opublikowania: 16-06-2015 09:39:21 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Zakres obowiązków:

- praca na magazynie

- obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

- załadunek i wyładunek tzw. gitterboxów (metalowych skrzyń)

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku

- komunikatywna/podstawowa języka niemieckiego

- możliwość oraz chęć przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz jazdę próbną do Pszczyny 23 czerwca

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- atrakcyjną pracę u klienta z branży Automotive

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

UWAGA:

Rozmowa z pracodawca oraz krotki test jazdy wózkiem odbędzie się 23 czerwca 2015 roku w Pszczynie. Wszystkie osoby, które przejdą pomyślenie rozmowę kwalifikacyjną oraz jazdę próbną otrzymają w tym samym dniu potwierdzenie przyjęcia do pracy.

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV. Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: BOX/2015/DE

Kontakt Euro Labora: Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Telefon: 322703184