Operator maszyn CNC - Heidenhein

Data opublikowania: 14-07-2015 10:50:24 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Sterowanie: Heidenhein

Miejsce pracy: Niemcy - Heilbronn

Opis stanowiska pracy:

- obsługa maszyn CNC (frezarek) ze sterowaniem Heidenhein

- obróbka części z aluminium

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne / ukończony kurs

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

- niemieckie warunki zatrudnienia

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2015

Kontakt Euro Labora: Operator maszyn CNC - Heidenhein