Monter opon, Niemcy (oferta bez języka)

Data opublikowania: 22-10-2015 17:45:11 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Monachium |

Praca w Niemczech na stanowisku montera opon.
Lokalizacja: Bawaria.

Zakres obowiązków: wymiana opon w samochodach.

Wymagane doświadczenie w zakresie wymiany opon, język
niemiecki nie jest wymagany.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim
pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);

- stawka dla mechaników samochodowych 10,98 euro
brutto/h, stawka dla osób bez wykształcenia kierunkowego 9,39 euro brutto/h;

- dieta w wysokości 30 euro netto dziennie;

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt
kwatery 15-20 euro dziennie;

- pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i
zdrowotne.

CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia
Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Monter opon, Niemcy (oferta bez języka)

Telefon: 609 408 544