Mechanik samochodowy

Data opublikowania: 10-08-2015 10:59:13 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

- naprawa samochodów

- obsługa sprzętu diagnostycznego

- badania okresowe i wymiana płynów eksploatacyjnych

Wymagania:

- doświadczenie w/w zawodzie

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie mechanik

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: MECH/2015/DE

Kontakt Euro Labora: Mechanik samochodowy

Telefon: 324172056