Malarz, Niemcy

Data opublikowania: 05-08-2015 19:30:51 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Stuttgart |

Agencja zatrudnienia
Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje
pracę w Niemczech dla malarzy.

Zakres obowiązków:
malowanie i tapetowanie.

Wymagania:

- kwalifikacje zawodowe;

- komunikatywna znajomość
języka niemieckiego;

- własne auto.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o
pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);

- stawka 10 euro netto/h;

- wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika,
możliwe jest pobieranie zaliczek;

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;

- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- długoterminowy kontrakt;

- możliwe nadgodziny;

- stały kontakt z reprezentującym pracodawcę polskim
koordynatorem.

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory
600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Malarz, Niemcy

Telefon: 609 408 544