Magzynier w Będzinie

Data opublikowania: 27-11-2015 11:39:58 | Imię i nazwisko: EUROKADRA | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Będzin |

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego
Klienta prowadzi rekrutację osób chcących podjąć pracę tymczasową jako
Magazynier

Zadania

• Rozładunek, załadunek towarów

• Kompletacja zamówień

• Dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc w magazynie

• Bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych

• Współpraca z innymi działami w obrębie magazynu

• Praca w systemie 3 zmianowym 6:00 / 14 : 00 / 22: 00

Oferujemy

• Praca na umowę o pracę

• Praca w pełnym wymiarze czasu

• Możliwość przyuczenia

Dodatkowe wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku

• WARUNEK KONIECZNY : Uprawnienia na wózki widłowe

• Książeczka Sanitarno – Epidemiologiczna

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Kontakt EUROKADRA: Magzynier w Będzinie

Telefon: 501-955-737