Magazynier - Mysłowice - praca od zaraz

Data opublikowania: 23-03-2016 09:05:08 | Imię i nazwisko: EUROKADRA | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Mysłowice |

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego
Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej na magazynie w Mysłowicach.

ZAPOTRZEBOWANIE - 16 osób

Wymagania

• książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych-KONIECZNOŚĆ

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych

• doświadczenie w pracy na magazynie

• dyspozycyjność, rzetelność i pracowitość

• aktualne psychotesty

Obowiązki

• obsługa wózków widłowych niskiego składu

• obsługa skanera magazynowego

• załadunek, rozładunek towarów

Oferujemy

• praca w międzynarodowej firmie z branży logistycznej

• możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta

• miła atmosfera pracy

• umowę zlecenie

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w
mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Kontakt EUROKADRA: Magazynier - Mysłowice - praca od zaraz

Telefon: 501-955-737