Magazynier - Mysłowice

Data opublikowania: 10-05-2016 10:01:26 | Imię i nazwisko: Eurokadra | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Mysłowice |

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra SA. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej na magazynie w Będzinie

Miejsce pracy: Mysłowice

Obowiązki:

- kompletowanie towaru wg zamówień klientów

- obsługa wózków jezdniowych i skanera magazynowego

- inne prace magazynowe

Wymagania:

- aktualne psychotesty

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

-gotowość do pracy w systemie zmianowym

-dyspozycyjność od zaraz

-zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:

-pracę na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy z branży logistycznej

-pracę w systemie zmianowym

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-umowę o pracę tymczasową

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z poniższą klauzulą.

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust.
nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt Eurokadra: Magazynier - Mysłowice

Telefon: 501 955 737