Legalna praca dla opiekunów os.starszych-od zaraz!!!

Data opublikowania: 08-06-2015 14:42:20 | Imię i nazwisko: Edyta Petryk/PFLEGE MIT HERZEN | Lokalizacja: lubelskie | Miejsce: lublin |

Pflege mit Herzen
24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych
w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę
w prywatnym domu starszej osoby.

Obowiązki:

- zabiegi pielęgnacyjne oraz czuwanie nad bezpieczeństwem
podopiecznego

- codzienna toaleta

- pomoc podopiecznemu w spożywaniu posiłków(
podawanie leków)

- pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu

- utrzymywanie porządku w gospodarstwie domowym

- dotrzymywanie towarzystwa

- ewentualnie robienie zakupów, wizyty
w aptece, itd.

Wymagania:

- komunikatywna
znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny

-dyspozycyjność
na okres 2-3mc

-doświadczenie
w opiece nad osobami starszymi

- osoba
odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.

- mile widziane prawo
jazdy

Informacje
dodatkowe:

- dla opiekunki
/a jest pokój ze standardowym wyposażeniem , możliwość podłączenia
internetu.

- czas wolny do
ustalenia z rodziną.

Oferujemy:

- legalne
zatrudnienie

- opłacone składki
i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów
podróży

- stały kontakt
z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby
zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

edyta.pertyk@pmh.info.pl

Tel: 508 624 667

Kontakt Edyta Petryk/PFLEGE MIT HERZEN: Legalna praca dla opiekunów os.starszych-od zaraz!!!

Telefon: 508 624 667