Komisjoner części samochodowych

Data opublikowania: 02-06-2015 09:54:11 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Zakres obowiązków:

- praca na magazynie

- komisjonowanie części samochodowych za pomocą terminalu dotykowego lub skanerów

- wyszukiwanie towarów wg podanego klucza

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku

- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego

- możliwość oraz chęć przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną do Gliwic

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- atrakcyjną pracę u klienta z branży Automotive

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

UWAGA:

Rozmowa z pracodawca odbędzie się z początkiem lipca w Gliwicach. Wszystkie osoby, które przejdą pomyślenie rozmowę kwalifikacyjną oraz jazdę próbną otrzymają w tym samym dniu umowę o prace.

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV. Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: SCAN/2015/DE

Kontakt Euro Labora: Komisjoner części samochodowych

Telefon: 322703184