inne rodzaje pracy Post reklamy w Inne

Magazynier preparator

Data opublikowania: 08-09-2015 15:19:19 | Imię i nazwisko: EUROKADRA | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Będzin |

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego
Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej do prac magazynowych w
Będzinie

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !!!

OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA UPRAWNIEŃ DO OBSŁUGI WÓZKÓW JEZDNIOWYCH !!!

Obowiązki:

- kompletowanie towarów

- obsługa wózków jezdniowych unoszących

- obsługa skanera magazynowego

Wymagania:

-uprawnienia do obsługi wózków widłowych

-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

-aktualne psychotesty - mile widziane

-gotowość do pracy w systemie zmianowym

-dyspozycyjność od zaraz

-zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferta:

-pracę na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy z branży logistycznej

-pracę w systemie zmianowym

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-umowę o pracę tymczasową

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w
mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia
29,08,1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Kontakt EUROKADRA: Magazynier preparator

Telefon: 501-955-737