Hydraulik

Data opublikowania: 14-10-2015 19:15:18 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

- wymiana instalacji wewnętrznych wodociągowych i kanalizacyjnych, wymiana wszelkich urządzeń sanitarnych (biały montaż), wymiana instalacji i urządzeń centralnego ogrzewania

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- ukończenie szkoły w kierunku hydraulik

- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: HYD/DE/2015

Kontakt Euro Labora: Hydraulik