Elektryk - szafy sterownicze

Data opublikowania: 07-01-2016 12:39:50 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria – okolice Wiednia

Zakres obowiązków:

- podłączanie i montaż szaf sterowniczych

- praca z rysunkiem technicznym

- podłączanie maszyn przemysłowych

Wymagania:

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- wieloletnie doświadczenie w zakresie elektryki przemysłowej

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- czytanie rysunku

Oferujemy:

- umowę o pracę na austriackich warunkach w pełnym wymiarze godzin

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy praca@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: ELSS/AT/2016

Kontakt Euro Labora: Elektryk - szafy sterownicze