Elektromonter, Austria

Data opublikowania: 04-09-2015 09:52:45 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Riediminnkreis |

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru
Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Austrii dla elektryków. Praca w
dużym, renomowanym zakładzie przemysłowym. Lokalizacja: Górna
Austria/Oberösterreich, 75 km od Linzu. 3 zmiany. 38,5 godzin pracy tygodniowo.

Zakres obowiązków: montaż i
konserwacja przemysłowych instalacji elektrycznych.

Wymagania:

- kwalifikacje i
doświadczenie w zawodzie elektryka;

- komunikatywna znajomość
języka niemieckiego;

- własne auto.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z
austriackim pracodawcą;

- wynagrodzenie 2300 euro netto/m-c;

- zakwaterowanie zorganizowane przez
pracodawcę, opłacane przez pracownika, koszt kwatery 300 euro miesięcznie;

- długoterminowy kontrakt.

CV oraz skan świadectwa
ukończenia szkoły w zawodzie elektryka lub uprawnień SEP prosimy przesyłać na
email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Elektromonter, Austria

Telefon: 609 408 544