Chłodniarz, Belgia

Data opublikowania: 13-06-2015 19:12:33 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Leuven |

Praca w Belgii dla techników chłodniarzy.

Zakres obowiązków: montaż lad chłodniczych w sklepach oraz punktach
gastronomicznych.

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku;

- znajomość języka angielskiego lub francuskiego, bądź niderlandzkiego;

- własny samochód.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim pracodawcą;

- od 14 euro brutto/h;

- długoterminowy kontrakt;

- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt kwatery 70
euro/tydzień;

- dodatki do wynagrodzenia: 13-tka, dodatek urlopowy, zasiłek rodzinny,
kilometrówka;

- zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii.

CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600:
office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Chłodniarz, Belgia

Telefon: 609 408 544