Prywatne Przedsiębiorstwa Post reklamy w Import, eksport

Handel z Iranem

Data opublikowania: 02-12-2015 09:50:13 | Imię i nazwisko: Marek Styk | Lokalizacja: lubuskie | Miejsce: cała Polska |

Poszukiwanie partnerów handlowych w Iranie

Zniesienie sankcji gospodarczych nałożonych na Iran to ważna informacja dla polskich przedsiębiorstw. Ponowne otwarcie tego 80-milionowego rynku to niepowtarzalna szansa na nawiązanie owocnej współpracy.

Oferujemy skuteczne sposoby wyszukiwania kontaktów biznesowych w Iranie. Pomożemy znaleźć partnera handlowego w Iranie na określonych przez Państwo warunkach (na przykład z właściwej branży, do stałej współpracy handlowej, w wybranych warunkach dostawy, z dobrą kondycją finansową, z własną siecią ogólnokrajową itd.).

Kojarzymy partnerów biznesowych i pomagamy nawiązać współpracę między firmami:
• łączymy partnerów handlowych;
• poszukujemy firmy zainteresowane współpracą;
• wyszukujemy inwestorów, producentów, dostawców, odbiorców i kooperantów;
• pozyskujemy odpowiednie kontakty na zamówienie klienta;
• pomagamy w imporcie towarów z Iranu lub w eksporcie do Iranu.

Pomożemy sporządzić ofertę handlową na rynek irański i nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami. Zbieramy informacje o warunkach współpracy (płatności, terminy dostaw, transport itp.). Na podstawie analizy otrzymanych danych i porównania możliwości współpracy przedstawiamy najkorzystniejsze warianty i rozwiązania, które będą pomocne w podjęciu strategicznych decyzji.

1. Przekażemy Państwu informacje o cenach na wskazane przez Państwo towary i usługi z Iranu wraz z danymi teleadresowymi firm, które Państwa interesują.

2. Dostarczymy Państwu dane teleadresowe, charakterystykę i opis działalności firm irańskich spełniających Państwa wymagania. Informacje o firmach zdobywamy osobiście na podstawie bezpośrednich kontaktów z tymi podmiotami. Gwarantujemy w ten sposób wiarygodność przekazywanych danych.

3. Na życzenie klienta przygotowujemy oferty współpracy i wysyłamy do potencjalnych partnerów. Możemy również reprezentować Państwa interesy w negocjacjach z firmami, doprowadzając do podpisania odpowiedniej umowy.


Kontakt Marek Styk: Handel z Iranem

Telefon: 505 984 372

*

*

*Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem